| Technical data | |
| Dimensions (L x W x H) | 65 x 65 x 41mm |
| Material pump | synthetic material |
| Material pump cover | aluminium |
| Material axle | ceramics |
| Connections | 4-Pin PWM | SATA |
| Rotational speed | 2500 – 4500 RPM |
| Cable lengths | 4-Pin PWM – 48cm | SATA – 48cm |
| Operating voltage | 8-13V DC / 14W IP32 |
| Starting voltage | 12V DC |
| Maximum pumping head | 4,25m |
| Maximum flow rate | 340L/h |
| Maximum working temperature | 60°C |
| Weight | 276g |
| Color | black |
“Alphacool Apex 1 CPU Cooler AM5” has been added to your cart. View cart
VöruflokkarVöruflokkar
Smelltu hér fyrir ítarlegri upplýsingar um þessa vöru








