| Manufacturer: | Alphacool |
| Outer diameter: | 16mm (5/8″) |
| Color: | Transparent |
| Operating temperature: | -20°C to +60°C |
| Inner diameter: | 10mm (3/8″) |
| Length: | 300cm |
| Material: | PVC; |
| Maximum operating pressure: | 4 bar (at 20°C) |
| UV ink: | Not UV-active |
“Alphacool Core 70 Tube Reservoir with VPP/D5 Apex PWM pump” has been added to your cart. View cart
VöruflokkarVöruflokkar
Smelltu hér fyrir ítarlegri upplýsingar um þessa vöru





